Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1563928216.2976980209350585937500', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '' WHERE `option_name` = 'rewrite_rules'

Nowości w programach, które tworzymy i wspieramy! – Innovator's Bridge

Nowości w programach, które tworzymy i wspieramy!

ib-e1503923881362_1Po hackatonie Smart City Kraków i Koduj dla Polski – trwają prace nad pierwszym produktem dla miast!

Trwają prace nad projektem zespołu, który zwyciężył w hackatonie Smart City Kraków. Zespół produktu dla miast o nazwie Crowdit w nabliższych tygodniach szlifuje MVP. Już teraz poszukujemy firm i organizacji, które chciałyby się przyłączyć do prac jako partnerzy.

Product Development Days 2017 – 28-30.11.2017

Dostępne są już bilety Early Birds ze zniżką 20% od ceny netto – przeznaczone są dla tych, którzy ufają, że również w tym roku wraz z Radą Programową przygotujemy dla Was wyjątkowe wydarzenie o tym jak tworzyć i rozwijać innowacyjne produkty. Więcej na stronie PDD17.

Product LAB San Francisco – Innovation Strategy – zrealizowany z sukcesem.

5 czerwca 2017 odbył się nasz pierwszy autorski Product LAB. Dzięki wsparciu Google Developers Launchpad San Francisco mogliśmy wraz z 60 praktykami product managementu zgłębiać narzędzia i wymieniać się doświadczeniami podczas 3 prelekcji, warsztatu i sesji networkingowych. Kolejne Product Laby w miastach USA i Europy już w najbliższych miesiącach.

Rusza pierwszy akcelerator dla firm prowadzony przez Innovators’ Bridge

Od czerwca ruszamy z akceleratorem. 40 małych i średnich firm z Krakowa, w tym startupy, będą miały możliwość skorzystania bezpłatnie ze wsparcia ekspertów z dziedziny m.in.: produktu, marketingu, zarządzania, strategii oraz wypracowania własnej strategii rozwoju. Nabór całoroczny do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje: ibsc@innovatorsbridge.com

Innovators Bridge na CIO of the year Awards – San Francisco 22 czerwca 2017

Dzięki bliskiej i rozwijającej się współpracy z Urzędem Miasta Krakowa, mieliśmy możliwość udziału w gali CIO Awards. Jako partnerzy wspieraliśmy delegację UM oraz firmy technologiczne reprezentujące Krakowski innowacyjny ekosystem. Była to okazja do budowania kolejnych partnerstw i w ten sposób zasilenia naszych możliwości łączenia innowatorów również na arenie międzynarodowej.

TEDxKraków

22.06.2016r. odbyło się spotkanie TEDxKraków dedykowane małym i dużym problemom z jakimi mierzą się mieszkańcy Krakowa. Tym razem formuła była nieprzeciętna – TEDxAdventure, czyli spotkanie z krakowskimi aktywistami miejskimi oraz warsztaty, w trakcie których projektowano metodą design thinking rozwiązania dla poprawy jakości życia w naszym mieście.

Open Coffee Kraków

Spotkania Open Coffee Kraków odbywają się co drugi czwartek o 8 rano w Cluster Cowork ul. Grodzka 42/1. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 29.06.2017.

Otrzymywaliśmy wiele opinii, na temat trudności z rejestracją dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu naszej strony internetowej na platformę Meetup. Mamy nadzieję, że nowy system będzie sprzyjał lepszym doświadczeniom.

Wprowadziliśmy na ostatnich spotkaniach formułę “gości specjalnych”. Paweł Nowak, CEO w Contellio był pierwszym gościem, który miał dodatkowy czas na podzielenie się swoimi pomysłami podczas wprowadzenia, poprzez feedback oraz mentoring dla uczestników. Zapisy na kolejne spotkania tutaj

TEDxKazimierz – przerwa letnia

TEDxKazimierz uzyskał bardzo dobrą opinię  NET Promoter Score za główne wydarzenie, które odbyło się 22 kwietnia w wyniku niezależnego badania opinii uczestników TED.

Sukces odniósł również meet-up, który odbył się 29 maja oraz Transcribe-a-Thon – 3 czerwca. Zespół ma letnią przerwę w działaniach, ale po wakacjach wracają spotkania.

Kraków Enterprise Mondays – przerwa letnia

Drugi sezon KEM zakończył się udanym i żywym spotkaniem. Już teraz zespół przygotowuje  się do sezonu trzeciego, który wystartuje w październiku i potrwa do grudnia.

Zapraszamy również do odwiedzenia nowej strony internetowej.

Najbliższe zaplanowane spotkania: 9. październik 2017 o 18:30 w Klubie Gwarek, następnie: 6.11, 4.12.

Cały rok zbieramy zgłoszenia do programów partnerskich i uczestnictwa w wydarzeniach łączących i wspierających innowatorów.

partners@onnovatorsbridge.com

Leave a Reply

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_f6ebcc3887de83c559c0e03f9ad70898', 'a:0:{}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_expires_f6ebcc3887de83c559c0e03f9ad70898', '1564014616', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)