Innovators Academy

06 Kwiecień, 2015 Africa
5.00%
Donation : zł2,000.00/ zł40,000.00 DONATE NOW
Innovators Academy (Wolontariat pracowniczy) to bardzo skuteczna forma podnoszenia kompetencji biznesowych, liderskich i projektowych u pracowników firm.

 

Poprzez specjalnie ułożony program, uczestnicy Innovators Academy trafiają do projektów CSR organizowanych lub wspieranych przez Innovators’ Bridge. Pod okiem mentorów, coachów i trenerów mogą podnosić swoje kompetencje nie tylko teoretycznie, ale poprzez realne działania, w których od razu przekłuwają zdobywaną wiedzę na praktykę. Pozytywnym skutkiem tych działań jest realne wsparcie istniejących inicjatyw i dzięki temu przyczynienie się do ich skuteczności. Jest to bardzo efektywny sposób łączenia nauki z aktywnością CSR firmy.

 

Trzy rodzaje korzyści dla firm, które zgłoszą swoich pracowników do programu:

  • Rozwój kompetencji pracowników: pracownik realizuje swoje ambicje i zainteresowania przy pomocy współpracowników oraz pracodawcy; poprzez zaangażowanie pracowników w wolontariat na rzecz innowacyjnych i interdyscyplinarnych projektów pracownicy rozwijają kompetencje takie jak: liderstwo, przedsiębiorczość, kreatywność, współpraca w zespole, proaktywność, komunikacja oraz prowadzenie projektów interdyscyplinarnych. Wolontariusze uczą się poprzez kontekst oraz są prowadzeni przez mentorów z fundacji, dzięki czemu ich kompetencje rozwijają się w zakresie wiedzy, postaw oraz realnych umiejętności.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marki: kreowanie pozytywnego wizerunku spółki sprzyja wzrostowi sprzedaży produkowanych dóbr lub usług, podnosi się jakość marki. Firmy biorące udział w wolontariacie pracowniczym będą miały okazję do promocji swojego brandu podczas wydarzeń realizowanych przez fundację w ramach 6 programów prowadzonych w 2017 r.
  • Network i obecność w lokalnym ekosystemie: opiera się na budowaniu lokalnego partnerstwa między środowiskiem przedsiębiorców a podmiotami trzecimi (instytucje społeczne oraz publiczne, organizacje pozarządowe);

 

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w Innovators’ Academy zapraszamy do kontaktu: partners@innovatorsbridge.com

 

Nabór firm i projektów trwa ciągle, a każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

DONATE NOW

Odwiedź redakcję Fundacji i zobacz, jak możesz z nami współpracować. Zapraszamy na kawę.

ul. Przemysłowa 12, Kraków 30-701 +48 884 844 455 biuro@innovatorsbridge.com
KRS : 0000521062

NIP : 6793104529