Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1563926925.6973299980163574218750', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '' WHERE `option_name` = 'rewrite_rules'

Strategy LAB – Centrum Strategiczne – Innovator's Bridge

Strategy LAB – Centrum Strategiczne

27 Czerwiec, 2017
62.22%
Donation : zł56,000.00/ zł90,000.00 DONATE NOW
Strategy LAB to program dla 40 innowacyjnych firm z Krakowa chcących rozwinąć swoje skrzydła na rynku polskim oraz zagranicznym. 

 

Od czerwca ruszył program Strategy LAB – programu akceleracyjnego skierowanego dla 40 firm z Krakowa, które będą miały okazję włączyć się aktywnie w innowacyjny ekosystem regionu i jednocześnie przygotować do globalnego rozwoju. Program trwa od czerwca do listopada 2017 roku. 

Kto może skorzystać?

 • Startupy
 • Małe firmy
 • Średniej wielkości firmy

które prowadzą swoją główną siedzibę na terenie Krakowa i mają zarówno ambicje, jak i potencjał do rozwoju na rynku polskim i międzynarodowym.

Jak wygląda rekrutacja do projektu?

Nabór firm jest prowadzony od czerwca i trwa ciągle aż do wyczerpania miejsc. Aktualnie w programie bierze udział ok. 20 firm.

Aby zgłosić się należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenia

Na czym polegają korzyści z udziału w programie?

Firmy biorące udział w programie będą miały możliwość skorzystania z indywidualnego, dedykowanego doradztwa w stworzeniu odpowiedniej strategii produktowej i strategii rozwoju biznesu oraz zwiększenie dostępu do partnerów, klientów i instytucji otoczenia biznesu, do której do tej pory organizacja nie miała dostępu lub był ograniczony.

Firmy zakwalifikowane do projektu zostaną objęte kompleksowym wsparciem z zakresu doradztwa strategicznego obejmującego najważniejsze obszary funkcjonowania firmy.

Centrum strategiczne oferuje bezpłatne usługi doradcze z zakresu strategii obejmują następujące obszary:

 • Strategia rozwoju firmy
 • Rozwój Produktu
 • Strategia Innowacji
 • Wprowadzanie produktu na nowe rynki, w tym rynki międzynarodowe
 • Biznes plan i modele finansowe
 • Analiza rentowności przedsięwzięć
 • Analizy rynku
 • Strategie marketingowe
 • Optymalizacja procesów biznesowych
 • HR
 • Finansowanie przedsięwzięć w tym środki UE
 • Analizy Due Dilligence
 • Zarządzanie zmianą

W ramach współpracy z Centrum będziecie mogli korzystać z innych projektów i programów prowadzonych przez Fundację oraz korzystanie z licznych baz partnerów, prowadzących warsztaty, trenerów, coachów i mentorów, jakich fundacja gromadzi przy okazji organizacji tych programów. Działanie Centrum zakłada aktywną współpracę z istniejącymi uczelniami, organizacjami i ośrodkami otoczenia biznesu zarówno w Polsce jak i za granicą.

Każda z firm wypracuje wraz z dedykowanym mentorem/mentorami indywidualny plan rozwoju, w oparciu o posiadane zasoby i możliwości.

Pomoc doradcza dla firm objętych wsparciem będzie również dotyczyła aktywnego włączenia danego przedsiębiorstwa w ekosystem innowacyjny Krakowa, m.in. poprzez zaangażowanie w organizację i dzielenie się wiedzą podczas organizowanych przez fundację oraz wspieranych przez wydarzeń o charakterze edukacyjnym, networkingowym i promocyjnym.

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje: ibsc@innovatorsbridge.com

Z kim będziemy pracowali?

Wśród mentorów programu jest kilkunastu światowej klasy ekspertów z obszaru: marketingu, produktu, sprzedaży, rozwoju biznesu, finansów, zarządzania. Mentor do pracy z daną firmą będzie wybierany na podstawie profilu firmy oraz potrzeb. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach i konferencjach organizowanych lub wspieranych przez Innovators’ Bridge, a więc również w Product Development Days.

Lider projektu: Edyta Korona

Projekt realizowany dzięki wsparciu i finansowaniu Urzędu Miasta Krakowa. 

DONATE NOW

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_b2f3353581391e3b9907b9e104c83c40', 'a:0:{}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_expires_b2f3353581391e3b9907b9e104c83c40', '1564013325', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)