TEDx Kazimierz

22 Kwiecień, 2016
TEDxKazimierz to seria konferencji i aktywna, twórcza społeczność największej organizacji na świecie wpierana w najciekawszym kulturowo miejscu Krakowa miedzy innymi przez Innovators’ Bridge.

 

TEDxKazimierz po raz pierwszy został zorganizowany w kwietniu 2015 roku w Żydowskim Muzeum Galicja. Nasza konferencja ma na celu nadanie globalnego zasięgu ideom pochodzącym z Kazimierza i umożliwienie międzynarodowej społeczności współtworzenie nowych inicjatyw dotyczących rozwoju i dziedzictwa historycznego tej dzielnicy Krakowa. Poza głównym wydarzeniem organizujemy też szereg mniejszych.

Kazimierz pełen jest ciekawych osób – działaczy, artystów i myślicieli. Chcemy dać im szansę przedstawienia ich pomysłów szerokiej publiczności i zaszczepienia w słuchaczach idei rozwoju, innowacyjności i tolerancji bez względu na wiek, wyznanie, orientację czy światopogląd.

TEDxKazimierz współgra z filozofią różnorodności charakterystyczną dla tego miejsca, otwierając scenę do wspólnego przeżywania i uczestniczenia w wielobarwnej, często trudnej historii Kazimierza.

*wydarzenie w j.angielskim

Strona wydarzenia

Odwiedź redakcję Fundacji i zobacz, jak możesz z nami współpracować. Zapraszamy na kawę.

ul. Przemysłowa 12, Kraków 30-701 +48 575 131 118 biuro@innovatorsbridge.com
KRS : 0000521062

NIP : 6793104529