Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1563926907.0807960033416748046875', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '' WHERE `option_name` = 'rewrite_rules'

O Nas – Innovator's Bridge

Kim jesteśmy? Poznaj naszą historię

  • O Nas
Innovator’s Bridge (wcześniej Change Leaders) jest organizacją pozarządową, której celem jest edukacja i integracja środowiska biznesowego w innowacyjny i efektywny sposób.

Fundacja powstała w 2014 roku w Krakowie, aby wspierać liderów w biznesie, by tworzyli skuteczne i wartościowe środowiska do pracy i życia. Od momentu powstania zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń o charakterze networkingowo- edukacyjnym, wiele z nich odwiedzały setki osób, głównie z branży IT. Środowisko technologiczne jest najbardziej otwarte i zdeterminowane na eksperymentowanie z nowymi sposobami zarządzania organizacją, by efektywnie wykorzystywać potencjał pracujących w nich ludzi. Rok 2016 przynosi nam nowe wyzwania i możliwości, bowiem rozwijamy naszą działalność on-line poprzez otworzenie redakcji, która stanie się wiodącą częścią działalności Innovator’s Bridge. Zespół redakcyjny, składający się z dziennikarzy, psychologów, ekspertów ds. rozwoju organizacji, zarządzania zmianą i przywództwa zajmie się dostarczaniem Wam atrakcyjnych i przystępnych treści dzięki aktywnej obecności w nowych mediach. Nie zrezygnujemy z organizowania spotkań i konferencji, jednak treści na nich promowane będą teraz wspierane materiałami, do których będzie można wracać na co dzień. Ponieważ naszą naczelną misją jest tworzenie efektywnej, uczącej się społeczności nowej generacji liderów biznesowych, jesteśmy otwarci na Wasze inspiracje i pomysły. Bądźmy w kontakcie!

Co robimy?

Wspieranie edukacji

Działalność crowdfundingowa, mentoring oraz sieciowanie dla inicjatyw edukacyjnych opartych na budowaniu społeczności. READ MORE

Eventy

Organizacja wydarzeń o charakterze edukacyjnym i networkingowym dla branży technologicznej READ MORE

Publikacje i badania

Wydawanie książek oraz publikacji popularnonaukowych skierowanych do środowisk liderskich. READ MORE

Działalność medialna

Atrakcyjna i przystępna edukacja biznesowa w wykorzystaniem nowych mediów. READ MORE

Poznaj zespół

Edyta Korona

Edyta Korona

Anna Łańduch

Anna Łańduch

Paweł Grzybowski

Paweł Grzybowski

Alessandro Lombardi

Alessandro Lombardi

Małgorzata Gadomska

Małgorzata Gadomska

Paulina Heizer

Paulina Heizer

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_d2dc5d32c43f37f0a0b0ca602134155e', 'a:0:{}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'ipek_12'@'10.254.34.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_wp_session_expires_d2dc5d32c43f37f0a0b0ca602134155e', '1564013306', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)